Czy Twój zwierzak rządzi domem?

Koty i psy od wieków są ulubionymi zwierzętami domowymi i obdarzają nas wielką czułością. Dom nie jest domem bez powitania zwierząt, gdy wracamy z pracy lub wycieczki. Spojrzenie miłości i szczęścia w ich oczach wraz z ogonem merdającym niczym wicher po Twoim przybyciu topi najtwardsze serca.

Koty są nieco bardziej niezależne na swój sposób niż psy, ale wciąż są przy drzwiach, aby się przywitać i sprawić, że poczujesz się jak w domu, gdy ocierają się o twoje nogi… i prawie potykają się o ciebie w swoim zapale. Oczywiście są sprytne tylko wtedy, gdy chcą być karmione. To na wypadek, gdybyś zapomniał, co jest niemożliwe!

Nic nie zapewnia lepszej rozrywki niż zabawny kociak, który znosi najróżniejsze wybryki. Pogoń za piłką lub kawałkiem sznurka to część zabawy. Pędzenie z jednego rogu do drugiego zwykle kończy się upadkiem na poduszkę lub ulubione krzesło. Oczywiście chętnie od razu zrezygnujesz z tego dla swojego mruczącego futra.

W nocy ma zaszczyt odprowadzić cię do łóżka i często dołącza do niego lub na nim. Czy chciałbyś to zrobić w inny sposób? Na domiar wszystkiego, tuż przed zaśnięciem, decyduje, że nadszedł czas, aby wyjść i zostać nocnym markiem. W górę możesz otworzyć drzwi lub okno za pomocą tego, a następnie leżysz rozbudzony, czekając, aż wróci.

Następnie należy wybrać karmę dla zwierząt domowych, którą należy wziąć pod uwagę. Wszystkie zwierzęta domowe mają swoje ulubione danie, które ze smakiem zajadają. Może to gotowany kurczak lub świeża lub konserwowana ryba. Najbardziej interesujący może okazać się wyraz twarzy, który czeka na pożądany wybór. Mają tendencję do siedzenia i patrzenia w górę na drzwi lodówki, zdając sobie sprawę, że to właśnie stamtąd zwykle pochodzi ich posiłek.

Ludzie, którzy mają wrażenie, że królestwo zwierząt nie jest sprytne, tak bardzo się mylą. To samo dotyczy tych, którzy nie lubią zwierząt domowych, nie wiedzą, czego im brakuje. Zwierzęta mogą stać się twoimi najlepszymi przyjaciółmi, czasem jedynymi kumplami. Dzięki nim będziesz młody i aktywny. Nawet jeśli pupil jest ptakiem w klatce, staje się wyjątkowym stworzeniem, które potrzebuje miłości i opieki. Zdajesz sobie sprawę, że twoje zwierzęta rządzą twoim domem, a nie jest odwrotnie.

Cześć, nazywam się Gloria Herman

W ciągu ostatnich kilku lat miałem szczęście otrzymywać projekty, które były inspirujące i różnorodne. Od artykułów o różnych aspektach podróży, po zawartość stron internetowych, na rynki USA i Wielkiej Brytanii. Potwierdzają to moje własne podróże po świecie i wiedza ludzi wyniesiona z tego doświadczenia.

Edmund Rolek